Wyszukiwarka

Chcesz kupić nieruchomość bez pośrednika?

Wydaje ci się, że to nic trudnego ale czy wiesz, że na Kupujących czyha wiele pułapek takich jak zadłużenie, niechciani lokatorzy, nieuregulowany stan prawny, obciążenia w Księdze Wieczystej, samowole budowlane, brak możliwości zabudowy itp.

 

Kupno nieruchomości stanowi jedną z najważniejszych i jednocześnie najtrudniejszych decyzji jakie podejmujemy w życiu. Wyszukanie oferty może Ci się wydać proste ale już zgromadzenie dokumentów i sfinalizowanie transakcji wymaga gruntownej wiedzy z zakresu prawa . Trudno być specjalistą w każdej dziedzinie, więc przeważnie Twoja wiedza o nieruchomościach jest niewystarczająca, aby ryzykować utratę dorobku całego życia.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu prawnego nieruchomości, którą zamierzasz kupić zadzwoń do nas a pomożemy Ci uniknąć kłopotów.

 

Na Twoje zlecenie określimy wartość rynkową nieruchomości ( często zawyżaną przez Sprzedających), ustalimy stan prawny , sprawdzimy obciążenia , pomożemy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń , decyzji oraz ustalimy treść umowy przedwstępnej.

 

Zajmujemy się nieruchomościami na co dzień, więc szybko uzyskamy wszystkie zaświadczenia , wypisy itp. których uzyskanie zajęłoby dużo czasu . Uczestniczymy również w przekazaniu nieruchomości nabywcom i pomagamy w związanymi z tym formalnościami.

 

Oferujemy również bezpłatną pomoc w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości.

 

Cena za usługę ustalana jest indywidualnie.

 

Szanujmy swój cenny czas a realizację transakcji co do której brakuje nam wiedzy i doświadczenia, zlecajmy fachowcom.

Designed by Possible