Chcesz kupić nieruchomość bez pośrednika?

Wydaje ci się, że to nic trudnego ale czy wiesz, że na Kupujących czyha wiele pułapek takich jak zadłużenie, niechciani lokatorzy, nieuregulowany stan prawny, obciążenia w Księdze Wieczystej, samowole budowlane, brak możliwości zabudowy itp.

Kupno nieruchomości stanowi jedną z najważniejszych i jednocześnie najtrudniejszych decyzji jakie podejmujemy w życiu. Wyszukanie oferty może Ci się wydać proste ale już zgromadzenie dokumentów i sfinalizowanie transakcji wymaga gruntownej wiedzy z zakresu prawa . Trudno być specjalistą w każdej dziedzinie, więc przeważnie Twoja wiedza o nieruchomościach jest niewystarczająca, aby ryzykować utratę dorobku całego życia.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu prawnego nieruchomości, którą zamierzasz kupić zadzwoń do nas a pomożemy Ci uniknąć kłopotów.

Na Twoje zlecenie określimy wartość rynkową nieruchomości ( często zawyżaną przez Sprzedających), ustalimy stan prawny , sprawdzimy obciążenia , pomożemy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń , decyzji oraz ustalimy treść umowy przedwstępnej.

Zajmujemy się nieruchomościami na co dzień, więc szybko uzyskamy wszystkie zaświadczenia , wypisy itp. których uzyskanie zajęłoby dużo czasu . Uczestniczymy również w przekazaniu nieruchomości nabywcom i pomagamy w związanymi z tym formalnościami.

Oferujemy również bezpłatną pomoc w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości.

Cena za usługę ustalana jest indywidualnie.

Szanujmy swój cenny czas a realizację transakcji co do której brakuje nam wiedzy i doświadczenia, zlecajmy fachowcom.

<< powrót