O firmie

Kupno i sprzedaż domów, mieszkań, działek jak również wynajem mieszkań i lokali użytkowych to zagadnienia, którymi zajmujemy się nieprzerwanie od 16 lat.

Od początku istnienia firmy, największy nacisk kładziemy na elastyczne podejście do potrzeb klienta, mając na uwadze obawy przed tak ważną transakcją jak zakup lub wynajem nieruchomości.

Jesteśmy firma rodzinną i każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, bez wywierania presji charakterystycznej dla sieciowych agencji.

Największym źródłem satysfakcji są dla nas zadowoleni klienci, którzy polecają nas innym.

Dlaczego warto wybrać firmę Kąt Nieruchomości?

Ponieważ:
  • u nas dowiesz się jaka będzie najlepsza cena i jak przygotować dom czy mieszkanie do sprzedaży lub wynajmu,
  • profesjonalnie przeprowadzimy promocję twojej oferty zamieszczając ogłoszenie i zdjęcie na naszych stronach internetowych i ogólnopolskich portalach z którymi współpracujemy;
  • dzięki długoletniej współpracy mamy dostęp do ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości zgłoszonych do biur pośrednictwa z terenu podkarpackiego
  • regularnie będziemy cię informować o naszych działaniach nad ofertą tak abyś miał pełną kontrolę nad sprzedażą
  • zapewniamy pełną obsługę notarialną oraz pomoc w uzyskaniu optymalnego kredytu hipotecznego bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Działalność nasza prowadzona jest w oparciu o odpowiednie przygotowanie zawodowe. Współwłaścicielka firmy posiada licencję zawodową nr 1595 oraz dodatkowo ma wykształcenie prawnicze . Jesteśmy członkiem Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości i działamy w oparciu o standardy określone przez to Stowarzyszenie.
Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Prowizja za usługę pośrednictwa ma standardową wysokość dla Rzeszowa i płatna jest dopiero po skutecznym doprowadzeniu do zawarcia transakcji. Oznacza to więc, że zlecając nam sprzedaż nieruchomości nie ponosisz żadnych kosztów.

Skontaktuj się z nami również wtedy gdy przekazałeś już swoją ofertę do innej agencji i nie związałeś się umową na wyłączność. Przekazując nam swoją ofertę nic nie ryzykujesz a jedynie zwiększasz szansę na sprzedaż swojej nieruchomości.

Z nami zakup, sprzedaż domu czy mieszkania będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Zapraszamy codziennie od godz: 9.30 do 17.00 na ul. Rejtana 10 A w Rzeszowie (obok RENY i naprzeciwko Zespołu Szkół Nr 2)

Treść ogłoszeń zamieszczonych na stronie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

NASZ ZESPÓŁ

Kąt Nieruchomości

KATARZYNA CYRAN-ZAWADZKA

509926027 501102114 info@nieruchomosci-kat.pl Numer licencji: 13102