Z nami wynajmiesz bezpiecznie

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem wiedzą jak bezpiecznie wynająć mieszkanie w Rzeszowie.

Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ pośrednictwem w wynajmie mieszkań zajmujemy się od 16 lat. Głównym profilem naszej działalności jest wynajem komfortowo wyposażonych i wykończonych mieszkań dla firm i osób prywatnych. Zgromadziliśmy sporą bazę apartamentów i mieszkań w nowym budownictwie będących własnością naszych klientów.

Doradzamy im jak wynająć mieszkanie aby przynosiło stały dochód i nie stanowiło przyczyny problemów związanych ze zniszczeniem i zadłużeniem. Klientom, którzy dopiero decydują się na zakup mieszkania pod wynajem, doradzamy dobór odpowiedniego metrażu, standardu wykończenia i umeblowania. Proponujemy również treść umowy najmu starając się aby zabezpieczała interesy obydwu stron.

Klientom którzy nie wiedzą jak wynająć mieszkanie bo robią to po raz pierwszy pomagamy zarówno w poszukiwaniach najemcy jak również w formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym, dostawcami mediów, przyjmowaniem płatności itp. Przez cały okres najmu służymy radą i pomocą, nie poprzestając tylko na skojarzeniu stron. Pomagamy również zminimalizować ryzyko nieuczciwego najemcy poprzez weryfikację jego zdolności finansowej m.in. poprzez Krajowy Rejestr Długów.

Ze względu na długi okres funkcjonowania firmy oraz ukierunkowania na wynajem mieszkań dysponujemy dużą bazą firm i instytucji poszukujących mieszkań dla pracowników.

Oferty wynajmu mieszkań są profesjonalnie opisane i zamieszczone na czołowych portalach ogłoszeń tak aby dotrzeć do szerokiego grona najemców. Szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość zdjęć.

Współpracujemy również z biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z Rzeszowa dzięki czemu Państwa oferta ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców.

Naszą pracę ukierunkowujemy także na najemców dla których bezpieczny wynajem mieszkania jest również priorytetem. Oferty wynajmu mieszkań, które proponujemy są zawsze przez nas sprawdzone. Staramy się również rozpoznać potrzeby i oczekiwania najemcy i zaproponować optymalną lokalizację mieszkania do wynajęcia.

<< powrót